• Kategorie
  • TERMOFOR Z PESTKAMI WIŚNI JASNOSZARY (20 x 30 cm) - PLANTULE PILLOWS

149.00 -5% 141.55
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
141.55
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier DPD 20
Kurier DPD(Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1 kg

Zamówienie mailem: sklep@e-maka.pl

Zostaw telefon
SKŁADNIKI
materiał: bawełna, wypełnienie: pestki wiśni
OPIS
TermoforPlantule z ekologicznymi pestkami to naturalna pomoc przy: bólach pleców ikręgosłupa, bólach menstruacyjnych, dolegliwościach ciążowych, kolkach niemowlęcych, rwie kulszowej, obrzękach i stłuczeniach,przeziębieniach.
Pestki wiśni są przyjemnie dociążające, schłodzone działają jak zimny kompres, podgrzane magazynują ciepło i wolno go oddają. Ogrzany termofor działaodprężająco i przeciwbólowo. Schłodzony ma właściwości przeciwzapalne iprzeciwobrzękowe.
W przeciwieństwie do termofora napełnianego wrzątkiem,termofor z pestkami wiśni nie przegrzewa się, więc redukuje do zera ryzykopoparzeń. Wiśniowy termofor jest delikatniejszy i dłużej utrzymuje ciepło niż tradycyjny gumowy termofor. Podgrzany uwalnia subtelny zapach wiśni.
Termofor Plantule to naturalny sposób dla całej rodziny na zlikwidowanie wielu dolegliwości.
DLA MAM: ciepły kompres jako okład na piersi przy zastoju pokarmu. Zimny kompres jako okład po karmieniu przy zatkanym przewodzie MLECZNYm.
DLA DZIECI: ciepły kompres jako wsparcie przy problemach takich jak: kolka, wzdęcia, ból gardła lub mięśni.Sprawdzi się również jako masażer lub do nagrzewania łóżeczka. Schłodzony termofor jest pomocnikiem przy wszelkiego rodzaju stłuczeniach,ugryzieniach owadów, zwichnięciach lub przy gorączce.
DLA KOBIETY: ciepły kompres przed i w trakcie menstruacji. Okłady można stosować już na tydzień przed okresem w okolicach podbrzusza i kręgosłupa lędźwiowego.
DLA WSZYSTKICH DOMOWNIKÓW: ciepłe okłady złagodzą bóle kręgosłupa, przyniosą ulgę przy bólach reumatycznych i stawów oraz zrelaksują szyję, kark i lędźwie oraz ogrzeją ręce i stopy. Zimne kompresy złagodzą opuchnięte nogi.
WYMIARY
Rozmiar: 20 x 30 cm
Waga: ok. 500 g
Kolor: jasnoszary
SPOSÓB UŻYCIA
Aby ogrzać termofor, umieść wkład z pestkami w kuchence mikrofalowej (600 W do 2minut) lub w piekarniku (temperatura 100 - 120C na ok. 20 minut). Abyuzyskać zimny okład, umieść wkład w zamrażarce (na ok. 30 - 40 minut). Dzięki właściwościom pestek wiśni, ciepły lub zimny termofor możesz przykładać bezpośrednio do ciała bez ryzyka oparzeń czyodmrożeń.
UWAGA
Poszewkę poduszki możesz wyprać zgodnie z instrukcją na metce. Wkładu z pestkami wiśni nie pierzemy.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.