Producenci

Informacja

Kontakt

Zamówienia przyjmujemy także
telefonicznie, od poniedziałku do piątku
od 9 - 16 pod numerem telefonu:
 
+48 609 151 302
 
oraz pod adresem
 
biuro@e-maka.pl

Lista produktów producenta: Leśne Skarby

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego KASOL J. A. Kazberuk

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego KASOL J. A. Kazberuk     


  to dynamicznie rozwijające się od 1988 roku przedsiębiorstwo prywatne, specjalizujące się w skupie, przetwórstwie i handlu runem leśnym: grzybami i owocami jagodowymi oraz grzybami uprawnymi. Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, jak również stała kontrola jakości skupowanego surowca oraz surowy reżim technologiczny i nowoczesny park maszynowy pozwalają zapewnić naszym odbiorcom produkty najwyższej jakości, zgodne z normami i standardami Unii Europejskiej.


     W roku 2003 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO-9001:2000. W zakładzie produkcyjnym prowadzimy systematyczne kontrole wewnętrzne zgodnie z koncepcją HACCP. Gwarantujemy wysoką jakość towaru oraz regularnie i terminowo realizowane dostawy transportem własnym, jak również za pośrednictwem naszych partnerów logistycznych.

    Szeroka gama delikatesowych przetworów z runa leśnego, przygotowywanych z najwyższą starannością, według sprawdzonych receptur - złożyła się na sukces firmy i jej znaczącą pozycję na rynku polskim. Duży udział procentowy w sprzedaży znajduje również eksport.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów